Офіційне спростування від Держрибагенства

Регістрація маломірних суден фото

Не хотілося мені бути людиною, яка приносить погані новини … От і добре! Погані новини, нібито відмінилися. У 2018 році Держрибагенство досить швидко відреагувало на хвилю, що знялася в інтернеті з приводу обов’язкової реєстрації всіх без винятку рибальських суден. ЦЕ НЕ ТАК. Буквально вчора агенство випустило спростування:

Порядок реєстрації маломірних суден в Україні не змінився!

Виходить, паніка відміняється 🙂 Виходить і я повівся … Ну що ж, буває.

рибалка з човна

З приводу цієї події думки такі: це правильно змушувати чиновників згадувати про права своїх громадян і розвіювати чутки. В цьому складається їхня робота. Є. Так от, випустили закон або постанову – поясніть публічно до чого ця зміна призведе. Не зробите це – тоді, можливо, вам доведеться гасити справжню пожежу терміновими роз’ясненнями. Як цього разу.

Зі свого боку, я не хочу вводити в оману шановних українських рибалок, хоча і повівся на думку “автарітетних” юристів… Помилки треба виправляти. Виправляю! На даний момент, друзі, офіційна інформація така – обов’язковій реєстрації не підлягають такі види маломірних суден:

  • веслові човни, завдовшки до 2,5 метра, не обладнані мотором;
  • спортивні човни, список яких затверджується МОН;
  • військові кораблі і судна;
  • катера і шлюпки, що належать до якого-небудь судна. Крапка.

До речі, ознайомиться з порядком реєстрації ви можете тут.

Народився я майже в очеретах, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері, ввібрав в себе любов до риб і їх ловлі. З вудкою, пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому-то і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю значні помилки, і не правильно розставляю коми. В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог.