Так іноді хочеться взяти вудку і рванути на риболовлю, а час і можливість для такого приємного відпочинку не завжди знаходиться. Але щоб випробувати азарт від лову й порибалити в диких місцях, географічно розташованих на величезній відстані від вашого будинку, необов’язково навіть відходити від комп’ютера. Кращий рибальський симулятор представив нову версію “Русская рыбалка”.

Ігра "Русская рыбалка" ☕ Офлайн версія ⬇ СкачатьВона, як і попередні, не потребує великої потужності. Невисокі мінімальні вимоги дозволяють повноцінно грати навіть з мобільного пристрою.

Нова офлайн версія гри вигідно відрізняється від інших ігор. Відтепер розширено асортимент приманок, наживок, котушок, лісок і вудок; частину снастей можна «змайструвати» самостійно, що виявиться нелегко, а тому цікаво кожному рибалці.

До вже існуючого різноманіття риб додано більше сімдесяти нових видів. Квест розширений, з’явився посилений еліксир майстерності, він діє сильніше звичайного в два рази і працює десять ігрових діб.

 

Русская Рибалка

Також “Русская рыбалка” дозволяє трішки побавитися, особливо коли за віном не Айс…

У цьому симуляторі все по-справжньому: водойми, їх мешканці, алкоголь, та “авось”. Симулятор “Русская рыбалка” скачати безкоштовно можна прямо в цьому розділі. Бажаю успіху всім азартним рибалкам!

Ігра "Русская рыбалка" ☕ Офлайн версія ⬇ Скачать

Ігра “Русская рыбалка” ☕ Офлайн версія ⬇ Скачать