Про автора

історія з якої все і почалося...

6600
ВАГА РЕКОРДНОЇ РИБИНИ
35
РИБАЛЬСКИЙ СТАЖ
40
ВІК
1977
Рік народження

Хто я, та яка в мене ціль?

Якщо коротко, то

Народився я майже в очеретах, на березі Волги, в районі з назвою Світлий Яр. З молоком матері, ввібрав в себе любов до риб і їх ловлі. З вудкою, пам’ятаю себе з п’яти років. Може тому-то і пропустив повз вуха основні уроки правопису. Роблю значні помилки, і не правильно розставляю коми. В даний час, намагаюся створити зручний інформаційний ресурс для українських рибалок, ну і трохи оформляю це як блог.

Так, цей сайт доступний вам як блог про рибалку … БЛОГ. Те ще слівце, не всім зрозуміле. В цьому місці я постараюся прояснити що це таке. Не лякайтеся, насправді, ця розповідь не буде довгою.

Якщо підійти рішуче, то в моєму розумінні, блог про рибалку в Україні – це ресурс який повинен допомогти початківцям рибалкам орієнтуватися в підступній пригоді що називається риболовля 🙂 Жарт. В освоєнні хобі, яке зводить з розуму мільярди! В освоєнні риболовлі. Так ось, цей блог насамперед вираження моїх думок. Моєї позиції і моїх інтересів. Це мій особистий ресурс і ні на кого я не працюю. Цим даний сайт відрізняється від різних Фейсбуків, до речі. За трафік борюся тільки я і допомагаю собі тільки я. Я господар блогу, його змісту, регулярності оновлень і чого-небудь, що з ним пов’язано. І така позиція мені подобається.

Пам’ятайте щоденники. Так ось, цей блог про рибалку, по типу правдивої історії. Тільки при її написанні я заощадив на папері і чорнилах;) І ще один момент. Для того щоб цей рукопис не згорів, в даний час, я працюю над вічним двигуном для сайту. Хочу винайти еліксир!

Один хороший блогер, якось написав: “Чи ведете ви блог? А навіщо?”. Я теж хочу бути хорошим блогером, тому свій блог про рибалку я веду не дивлячись на ці підступні запитання. Шоб було!